top of page

SHIM SHAM TIME!


LETNIE WARSZTATY OD PODSTAW I DLA ZAAWANSOWANYCH

25-26 LIPCA

Zgodnie z Waszym pierwszym życzeniem, nasz cykl A Swingin' Summer rozpoczniemy Shim Shamem!

Kultowy układ jest pozycją obowiązkową dla każdego tancerza swingowego. Tańczony na parkietach na całym świecie, Shim Sham jest stałym elementem swingowych imprez. Choreografia jest dość krótka i prosta, dlatego wyśmienicie się sprawdza na początek przygody ze swingiem.

Shim Sham pierwotnie był układem stepowanym, wykonywanym w latach 20.-30. XX w. na koniec występów muzyczno- tanecznych. Jego wersję swingową, którą możecie zobaczyć na poniższym filmiku, rozpowszechnił legendarny Frankie Manning.

PROGRAM ZAJĘĆ

▪️CZĘŚĆ I

Środa 25 lipca

Godz. 19.00 - 21.00 - 2 godz.

Zajęcia od zupełnych podstaw, nauka układu. Polecamy wszystkim, którzy nie znają choreografii Shim Shama lub chcieliby się poczuć w niej pewniej.Zapraszamy też wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę ze swingiem. Shim Sham będzie najlepszą podstawą do dalszej nauki!

▪️CZĘŚĆ II

Czwartek 26 lipca

Godz. 18.00 - 20.00 - 2 godz.

Nauka wariacji układu, ozdobniki. Polecamy wszystkim, którzy poznali układ poprzedniego dnia lub w innych okolicznościach i chcieliby poeksperymentować z jego wariacjami.

INSTRUKTOR

Anna Makselan-Vieux

MIEJSCE

Kraków, centrum. Szczegóły wkrótce

CENNIK & REJESTRACJA

▪️CZĘŚĆ I + II - 90 pln

▪️CZĘŚĆ I - 55 pln

▪️CZĘŚĆ II - 55 pln

 

W ostatni dzień warsztatów zaplanowaliśmy dla Was kolejną edycję naszego dancingu pod Wawelem. Shim Sham oczywiście będzie w programie :)

Do zobaczenia na parkiecie, Ekipa Swing & Sway

bottom of page