drzwi otwarte imperza_edited_edited_edit

Otwarcie Swingowego Studia Online - Swing & Sway At Home!

Aktualizacja: 4 maj 2020


Drodzy!Dziękujemy za ogromne wsparcie, które nam okazaliście w minionym okresie. Nowe okoliczności zachęciły nas do znalezienia nowych rozwiązań, by wspólnie z Wami kontynuować naszą swingową przygodę.By pozostać z Wami w kontakcie, stworzyliśmy Swingowe Studio Online - Swing & Sway At Home.


Mamy nadzieję, że będziecie czuć się w nim jak najlepiej.Swing & Sway At Home to przestrzeń, w której będziecie mieć dostęp zarówno do krótkich darmowych materiałów szkoleniowych, jak i pełnych kursów online.W Studio Online już za kilka dni znajdziecie kursy swinga w parze i solo:

Lindy Hop, Charlestona i Authentic Jazzu, by móc rozpocząć swoją naukę swinga lub ją kontynuować.

Jak dołączyć do Studia Online?

By dołączyć do Studia Online, wystarczy, że zarejestrujecie się na naszej stronie za pomocą platformy Facebook, Google lub adresu e-mail. Po rejestracji otrzymacie maila z linkiem aktywacyjnym. Gotowe! Po zalogowaniu będziecie mieć dostęp do darmowych materiałów, jak tylko się pojawią oraz możliwość wykupywania kursów, które Was interesują. 

Ile to kosztuje? Czy mogę korzystać wyłącznie z darmowych materiałów?

Rejestracja jest zupełnie darmowa. Po zalogowaniu będziecie mogli korzystać wyłącznie z krótkich darmowych materiałów lub poszerzyć swój pakiet o wybrane płatne kursy,. W przypadku wyboru płatnych kursów, będziecie mogli wybrać kwotę, którą chcielibyście za nie zapłacić.

Kiedy pojawią się pierwsze materiały?

Pierwsze darmowe materiały i kursy pojawią się już za kilka dni. Jeżeli zarejestrujecie się już teraz, otrzymacie od nas maila z informacją, jak tylko pojawią się pierwsze kursy.


Nad zawartością, przyjemnością użytkowania i ulepszeniami będziemy pracować w najbliższych tygodniach. Zrobimy wszystko, żebyście mogli kontynuować lub rozpocząć swingowanie w możliwie jak najbardziej przyjaznej formie ❤


Dziękujemy, że z nami jesteście,


Wasze Swing & Sway
#studioonline #swingnswayathome #kursyonline #LindyHop #AuthenticJazz #Charleston #KursOdPodstaw #KursyDlaZaawansowanych

LOGO-S&S-WEB.png

Miejsce zajęć

Pałac Pod Baranami

Kraków

Rynek Główny 27, I piętro

Kontakt

Kursy

swingnsway.studio@gmail.com

Współpraca 

makselan.anna@gmail.com

Social Media

Facebook

Instagram

  • Facebook
  • Instagram

Dane do faktury

Fundacja Kultury Złotej Ery Swingu Swing & Sway

Zygmunta Augusta 5/2 ; 31-504 Kraków 

Nip 679 309 81 48

Dane do wpłat

Swing & Sway, BZWBK

Kursy regularne, kursy online, darowizny

34 1090 1665 0000 0001 2303 3141

Kursy intensywne, festiwale, darowizny

36 1090 1665 0000 0001 2303 3396

(c) 2020 Projekt i wykonanie Anna Makselan-Vieux

Zaufali nam