top of page

Otwarcie Swingowego Studia Online - Swing & Sway At Home!


Drodzy!Dziękujemy za ogromne wsparcie, które nam okazaliście w minionym okresie. Nowe okoliczności zachęciły nas do znalezienia nowych rozwiązań, by wspólnie z Wami kontynuować naszą swingową przygodę.By pozostać z Wami w kontakcie, stworzyliśmy Swingowe Studio Online - Swing & Sway At Home.


Mamy nadzieję, że będziecie czuć się w nim jak najlepiej.Swing & Sway At Home to przestrzeń, w której będziecie mieć dostęp zarówno do krótkich darmowych materiałów szkoleniowych, jak i pełnych kursów online.W Studio Online już za kilka dni znajdziecie kursy swinga w parze i solo:

Lindy Hop, Charlestona i Authentic Jazzu, by móc rozpocząć swoją naukę swinga lub ją kontynuować. 


Jak dołączyć do Studia Online?

By dołączyć do Studia Online, wystarczy, że zarejestrujecie się na naszej stronie za pomocą platformy Facebook, Google lub adresu e-mail. Po rejestracji otrzymacie maila z linkiem aktywacyjnym. Gotowe! Po zalogowaniu będziecie mieć dostęp do darmowych materiałów, jak tylko się pojawią oraz możliwość wykupywania kursów, które Was interesują. 

Ile to kosztuje? Czy mogę korzystać wyłącznie z darmowych materiałów?

Rejestracja jest zupełnie darmowa. Po zalogowaniu będziecie mogli korzystać wyłącznie z krótkich darmowych materiałów lub poszerzyć swój pakiet o wybrane płatne kursy,. W przypadku wyboru płatnych kursów, będziecie mogli wybrać kwotę, którą chcielibyście za nie zapłacić.

Kiedy pojawią się pierwsze materiały?

Pierwsze darmowe materiały i kursy pojawią się już za kilka dni. Jeżeli zarejestrujecie się już teraz, otrzymacie od nas maila z informacją, jak tylko pojawią się pierwsze kursy.


Nad zawartością, przyjemnością użytkowania i ulepszeniami będziemy pracować w najbliższych tygodniach. Zrobimy wszystko, żebyście mogli kontynuować lub rozpocząć swingowanie w możliwie jak najbardziej przyjaznej formie ❤


Dziękujemy, że z nami jesteście,


Wasze Swing & Sway
Commentaires


bottom of page