top of page

Kursy stacjonarne, III trymestr, aktualizacja
Kochani,


Zostajemy w domu jeszcze chwilę, mamy nadzieję, że już niedługo!


Nasze stacjonarne kursy pozostają zawieszone. Start kursów regularnych, który miał odbyć się w maju zostaje przesunięty z powodu nadal trwającej epidemii.


O nowym terminie rozpoczęcia zajęć stacjonarnych poinformujemy Was z conajmniej 2-tygodniowym wyprzedzeniem. Obecnie szacujemy, że odbędzie się to na przełomie czerwca i lipca.Jeżeli opłaciliście kurs, który miał rozpocząć się w maju możecie:


  • zamrozić kwotę do rozpoczęcia kursów stacjonarnych

  • wykorzystać kwotę w naszym Studio Online w ciągu najbliższych 12 miesięcy

  • poprosić nas o zwrot wpłaconej kwoty​


Z powodu utraty płynności finansowej Studia, zwrotów będziemy dokonywać od połowy czerwca 2020 r. Z góry dziękujemy Wam za wyrozumiałość.


Dziękujemy też każdemu z Was za wszystkie wpłaty dokonane w tym tak niepewnym okresie. To one pozwoliły nam wywiązać się z większości zobowiązań finansowych w marcu i kwietniu, w tym z wypłaty dla instruktorów. Dziękujemy każdemu z Was z osobna za każdy opłacony kurs.


 


Nie przestawajmy swingować!W oczekiwaniu na powrót do tradycyjnej formy zajęć, zapraszamy Was do naszej przestrzeni online.


W najbliższych tygodniach będziemy ją uzupełniać o darmowe materiały oraz kursy swinga w parze i solo: Lindy Hop, Boogie Woogie, Charlestona i Authentic Jazzu na różnych poziomach zaawansowania.

Nowa forma na pewno nie zastąpi nam żywego kontaktu, ale być może da Wam przyjemność z obcowania z ruchem i swingiem w nowych warunkach. 

Nasz pierwszy kurs z Grzegorzem i Agnieszką jest już dostępny tutaj >>

Z kodem "SWAY" przedłużycie dostęp do tego kursu o dodatkowy miesiąc.
Do zobaczenia już teraz w naszej przestrzeni online i jak najszybciej na żywo, 

Wasze Swing & Sway

Comments


bottom of page