top of page

TWOJE KURSY ONLINE


ZAWIESZENIE ZAJĘĆ I DOSTĘP DO LEKCJI ONLINE

DLA UCZESTNIKÓW WSZYSTKICH KURSÓW II TRYMESTRU

Kochani,

Z uwagi na sytuację spowodowaną wirusem COVID-19, musieliśmy zawiesić wszystkie nasze stacjonarne zajęcia, w tym regularne kursy, na które byliście zapisani.

Ostatni tydzień poświęciliśmy na rozplanowanie i reorganizację funkcjonowania szkoły. Zależy nam, żebyście mogli kontynuować swingowanie w możliwie jak najmniej zaburzonym trybie.

Stworzyliśmy więc tymczasowe, taneczne studio nagrań, z którego chcemy przygotowywać dla Was materiał do domowych ćwiczeń.

Mamy nadzieję, że będziecie czuć się w nim dobrze ️❤️

Wygląda tak:

Ostatnie 3 tygodnie zajęć trymestru poprowadzimy dla Was właśnie stąd.

Chcemy Wam, w zamian za tradycyjne lekcje grupowe, zaproponować lekcje online stworzone według Waszego programu zajęć. Stworzyliśmy na naszej stronie panele użytkowników, z których możecie korzystać uzyskując dostęp do kursów, na które jesteście zapisani.

Panele znajdziecie na podstronie TWOJE KURSY ONLINE >>

By uzyskać dostęp do Waszych lekcji, wystarczy, że zarejestrujecie się na naszej stronie za pomocą tego samego maila, z którego korzystaliście przy rejestracji na Wasz(e) kurs(y) II trymestru.

Po Waszej rejestracji, zatwierdzimy w pierwszej kolejności Wasze członkostwo, a następnie - po sprawdzeniu, w jakich zajęciach bierzecie udział, damy Wam dostęp do kursów, na które jesteście zapisani.

Po zalogowaniu się i wejściu w panel Waszego kursu znajdziecie:

  • ROZGRZEWKĘ OGÓLNĄ

  • ROZGRZEWKĘ SWINGOWĄ (opartą na elementach Authentic Jazzu)

  • ROZGRZEWKĘ AFRO

  • BONUSY - dostosowane do obecnej sytuacji, zakładających, że nie każdy będzie mógł ćwiczyć w parze

  • LEKCJE WŁAŚCIWE (według programu Waszego kursu lub nawiązujące do tego programu, ale dostosowane bardziej do treningu solo) - będą uzupełniane w najbliższych tygodniach

W ramach dostępu do zajęć online możecie również:

  • Każdy materiał z lekcji (częściowy lub pełny) jednorazowo nagrać i odesłać nam do indywidualnego feedbacku

  • Zadawać pytania na na naszej grupie Swing & Swayowcy, pod postem dedykowanym pytaniom z każdego tygodnia. Na każde pytanie odpowiemy filmikiem w kolejnym tygodniu.

Jeżeli po pierwszym tygodniu lekcji w nowej formie (liczonym od momentu dodania przez nas pierwszej lekcji właściwej) uznacie, że taki kształt zajęć Wam nie odpowiada, napiszcie do nas, zwrócimy Wam koszty za 3 niezrealizowane zajęcia. Niestety przełożenie zajęć na późniejszy termin jest dla nas niemożliwe z uwagi na przestrzeń w Pałacu Pod Baranami, którą wynajmujemy. Stąd takie, a nie inne rozwiązanie.

Rejestracja i grafik na III trymestr pozostają natomiast na razie aktualne. Wszystkie szczegóły KURSÓW REGULARNYCH znajdziecie tutaj >>

Wasze zgłoszenia na kolejny trymestr będą dla nas dużym wsparciem i zwiększą szanse na to, by po powrocie do normalności szkoła wróciła do funkcjonowania w dawnej formie.

Start nowego trymestru opóźnimy jeżeli będzie taka konieczność (w tym przypadku, z uwagi na bardziej odległy termin, będziemy mieć taką możliwość). Zwrócimy Wam też wpłaty, jeżeli nowe terminy nie będą Wam odpowiadać.

Ale jeżeli tylko możecie, rejestrujcie się już teraz ️❤️


Pozdrawiamy Was ciepło.

Piszcie do nas z feedbackiem na temat nowych rozwiązań, docenimy każdy.

Dbajcie o siebie i nie przestawajcie swingować.

Wasze Swing & Sway

bottom of page