top of page

SWING NIGHT - SWINGOWE IMPREZY W KABARECIE


CZWARTKI, GODZ. 21.00, SPRAWDŹ NA FACEBOOKU AKTUALNE TERMINY

W tym trymestrze, wróciliśmy do organizacji regularnych, cotygodniowych imprez swingowych. Jako miejsce naszych spotkań wybraliśmy klub Kabaret działający przy ul. Krakowskiej 5, z którym współpracowaliśmy w poprzednich latach.

Imprezy są otwarte dla wszystkich, również zupełnie nietańczących. Najczęściej, przed rozpoczęciem imprezy, robimy krótką lekcję od podstaw i wprowadzamy w ruch wszystkich, którzy nie mieli do tej pory styczności ze swingiem.

Najczęściej, nasze imprezy odbywają się w czwartki, chyba, że z powodów wyjątkowej okazji, niedostępności terminu w Kabarecie itp ogłosimy inaczej. By upewnić się, że w dany czwartek odbywa się impreza, sprawdź nasze wydarzenia na Facebooku i szukaj eventu pod nazwą SWING NIGHT >> (nie musisz być użytkownikiem Faceboka, by mieć dostęp do listy czy opisu eventów).

O ile nie ma specjalnej okazji, muzyki na żywo lub innych atrakcji, wstęp na cotygodniowe imprezy w Kabarecie jest wolny.

Jeżeli niedawno rozpocząłeś swoją przygodę z tańcem, dołącz do jednej z imprez w Kabarecie jak najszybciej! Roztańczysz się, ugruntujesz podstawy, zyskasz większą pewnoś w ruchu, poznasz nowych ludzi i najpewniej szybko zrozumiesz, że zajęcia mają być tylko inspiracją do tego, żeby tańcem się bawić. Na zajęciach przekazujemy Wam tylko, jak robić to w sposób bardziej wygodny, swobodny i przyjemny dla obu stron:)

Do zobaczenia, do zatańczenia!🍸

Wasze Swing & Sway

bottom of page