top of page

Pozostajemy otwarci! Kilka nowych zasad dla Waszego bezpieczeństwaKochani, pozostajemy otwarci!


Zgodnie z nowymi rozporządzeniami, szkoły tańca pozostają otwarte, więc program naszych kursów nie ulega zmianom.


Ze względu na Wasze bezpieczeństwo oraz obecną sytuację wprowadzamy jednak kilka zmian:


1. Dodatkowa przestrzeń


Przestrzeń wszystkich zajęć odbywających się na sali Balowej powiększamy o drugą salę, która znajduje się tuż obok (o salę Zieloną Pałacu Pod Baranami, czyli o dodatkowe 70 m2). Widok na Rynek w prezencie:)

2. Podział grupy na dwie


Grupa Authentic Jazz & Charleston 1 ze względu na dużą liczebność zostaje podzielona na dwie. Zajęcia AJ&Ch. 1 odbywać się od tej pory będą: - we wtorki o 18.00 - grupa A - we wtorki o 20.50 - grupa B Wszyscy Uczestnicy kursu otrzymają dzisiaj sms-a w tej sprawie, wiemy, że wstępnie się już podzieliliście.

3. Dodatkowy czas między zajęciami


Wprowadzamy dodatkowe 5 minut przerwy między zajęciami, co lekko przesunie grafik zajęć: Pierwsze bloki zajęć - 18.00-19.15 (bez zmian) Drugie bloki zajęć - 19.30-20.45 (5 minut później niż w pierwotnym grafiku) Trzecie bloki zajęć - 21.00- 22.15 (10 minut później niż w pierwotnym grafiku)

4. Ograniczenie kontaktu między grupami


By ograniczyć kontakt między grupami, prosimy Was o przybywanie najwcześniej 5 minut przez rozpoczęciem Waszych zajęć oraz o opuszczanie sali najpóźniej do 5 minut po ich zakończeniu. Szczególnie uczulamy wszystkich z grup wtorkowych, kiedy zajęcia odbywają się na 2 salach równolegle - ograniczmy przechodzenie między grupami. My zwrócimy szczególną uwagę na kończenie wszystkich zajęć o czasie, a Was prosimy o przychodzenie na czas, by wszystkie zajęcia startowały o czasie w pełnym składzie na dany dzień. Zdajemy sobie sprawę, że integracja pozajęciowa jest ważną częścią naszych wszystkich spotkań, wierzymy, że wrócimy do niej juz niedługo!

5. Oświadczenie do wypełnienia przed zajęciami


Przed najbliższymi zajęciami otrzymacie od nas oświadczenie do wypełnienia i odesłania drogą mailową.


 

Niezmiennie prosimy Was również o: - dezynfekcję dłoni (do stojaka przy wejściu oraz w toalecie dodamy dozownik z żelem na każdej sali) - przychodzenie w maseczkach (na zajęciach nadal nie są obowiązkowe choć polecane) - pozostawanie w domu w przypadku objawów choroby


Ściskamy Was wirtualnie, przejdziemy przez to razem!


Wasze Zespół Swing & Sway

Comments


bottom of page