top of page

Nowy kurs | Broadway Jazz z Wiktorią Grych z Teatru Variété!


Nowy cykl, nowe zajęcia!

A z myślą o tych jesteśmy szczególnie podekscytowani!


Wiktorię poznaliśmy 3 lata temu podczas obozu tanecznego dla klas taneczno - teatralnych XXX Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie, na którym mieliśmy zaszczyt prowadzić zajęcia swinga dla najbardziej roztańczonych licealistów w Polsce.Dzisiaj Wiktoria ma już za sobą zagraniczne kontrakty taneczne, wielokrotny udział w spektaklach teatru KTO Krakowie, a od kilku tygodni można podziwiać ją w najnowszym spektaklu Krakowskiego Teatru Variété - rewii „Varieté’ s Great Revue”!Jest nam szalenie miło, że Wiktoria dołączy do nas w tym cyklu i poprowadzi dla Was regularne zajęcia Swingującego Broadway Jazzu!Swing & Sway | Praktis w Pałacu Pod Baranami. Fot. Vira Monastyrska
Wiktoria Grych, tancerka Krakowskiego Teatru Variété


Zajęcia "Swingin' Broadway Jazz"

z Wiktorią Grych - wtorki godz. 18.00


Broadway Jazz to połączenie tańca jazzowego, estradowego i swingowego. Na zajęciach przeniesiesz się do świata musicali i poczujesz się jak na deskach teatru.

Będziesz pracować nad techniką oraz choreografiami inspirowanymi spektaklami w teatrach i kabaretach na Broadway. A to wszystko do dźwięków najlepszych hitów musicalowych i muzyki swingowej!

Zajęcia są na poziomie otwartym, możesz do nich dołączyć bez żadnego wcześniejszego doświadczenia.


Start kursu już we wtorek 10 maja!

Wskakujesz?


Rejestracja na wszystkie wiosenne kursy nadal trwa, powoli domykamy listy.

Czekamy na ostatnie zgłoszenia jeszcze niezdecydowanych

i widzimy się już w przyszłym tygodniu!


Do zobaczenia na parkiecie,

Wasze Swing & Sway
 


Wiktoria Grych

  • W latach 2011-2017 była tancerką Polskiej Federacji Tańca i startowała w Mistrzostwach Polski, Europy i Świata federacji IDO w technikach show dance, modern, jazz.

  • W roku 2020 ukończyła liceum w Krakowie o profilu taneczno-teatralnym, gdzie poszerzała swój warsztat taneczny o techniki takie jak: taniec współczesny, taniec towarzyski, tańce narodowe, taniec klasyczny.

  • Nieustannie szkoli się biorąc udział w warsztatach i programach szkoleniowych w Polsce i za granicą (Broadway Beasts, Ten Fingers Jazz-Warszawa, House of Movement- Kraków, Galen HooksHigh Heels Intensive- Londyn, Bardar Dance Explosion- Oslo).

  • W 2020 rozpoczęła pracę w entertaiment industry i wraz ze szwajcarską agencją Palmera Entertaiment zrealizowała swój pierwszy profesjonalny kontrakt taneczny na wyspie Kos w Grecji.

  • Rok później w 2021 kontynuowała pracę na wyspie na pozycji Dance Captain

  • Wielokrotnie brała udział w spektaklach teatru KTO w Krakowie.

  • Aktualnie jest tancerką w Krakowskim Teatrze Variete w rewii „Variete’ s Great Revue”.


Comments


bottom of page