top of page

PRZERWA W ZAJĘCIACH STACJONARNYCH, NAJBLIŻSZE 2 TYGODNIE ZASTĄPIONE ZAJĘCIAMI ONLINE


ZAWIESZENIE ZAJĘĆ I IMPREZ W DNIACH OD 16 DO 25 MARCA

Kochani,

Dołączając się do prób spowolnienia rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, WSTRZYMUJEMY WSZYSTKIE NASZE ZAJĘCIA, które były zaplanowane w najbliższych 2 tygodniach, tj. w okresie OD 16 DO 25 MARCA. Jeżeli sytuacja się nie poprawi, przedłużymy okres zawieszenia zajęć.

Nie zostawiamy Was jednak z niczym: z formy stacjonarnej przenosimy się na formę online. Najbliższe 2 tygodnie zajęć regularnych zastąpimy dla Was DEDYKOWANYMI dla każdej z grup FILMIKAMI, z których będziecie mogli się uczyć w domowym zaciszu.

Testowaliśmy możliwości podstron do kont indywidualnych dla Was na naszej stronie internetowej. Już za kilka dni będziecie się mogli zalogować na swoje indywidualne konta z dostępem do materiałów.

Decyzją w kwestii kursów intensywnych (Big Apple oraz Killer Boogie) podzielimy się z Wami w przyszłym tygodniu. Być może uda się odrobić te kursy w późniejszym terminie. Na pewno natomiast nie odbędą się one w zaplanowanych wcześniej terminach 16 i 23 marca.

W najbliższych dniach prześlemy Wam mailowo wszystkie szczegóły.

W obliczu obecnej sytuacji wstrzymujemy również planowanie wszystkich wydarzeń na kwiecień.

Terminy rozpoczęcia i trwania III TRYMESTRU są natomiast jak najbardziej aktualne i przypominamy, że REJESTRACJA NA NOWY CYKL RUSZA JUŻ JUTRO (w piątek 13 marca) o godzinie 12.00.

Jeżeli sytuacja pozwoli, wrócimy w maju do kursów w formie stacjonarnej. Jeżeli nie - przygotujemy Wam do tego czasu najfajniejsze kursy online na świecie. ❤️

Pozdrawiamy Was ciepło.

Dbajcie o siebie i nie przestawajcie swingować ❤️

Wasze Swing & Sway

bottom of page