top of page

SOFT SHOE DANCE - NOWOŚĆ W KURSACH SEMESTRALNYCH


ZAJĘCIA STEPU AMERYKAŃSKIEGO DLA TANCERZY SWINGOWYCH

Z niemałą radością potwierdzamy, że Beata Kędzia-Sowa dołącza do naszego zespołu instruktorów i zgodnie z obietnicą, ruszamy z kursem SOFT SHOE DANCE w trybie semestralnym!

Soft Shoe to nic innego jak odmiana stepu amerykańskiego wykonywana w obuwiu zwykłym, tj. bez tradycyjnej metalowej blaszki. Tańczyć będziemy więc na klasycznej swingowej podeszwie (polecamy twardą skórę) i skupiać będziemy się na budowaniu rytmicznego repertuaru, by urozmaicić nasz Lindy Hop czy Authentic Jazz.

Beata przygotuje program zajęć stepu dedykowany specjalnie Wam, tancerzom swingowym.

KILKA SŁÓW O NASZEJ NOWEJ INSTRUKTORCE

Beata Kędzia-Sowa - tancerka, instruktorka; założycielka szkoły stepowania MyTap - jedynej szkoły stepowania w Krakowie. Dyplomowana instruktorka tańca jazzowego i sportowego, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, Tańczy od dziecka, stepuje od 2004 roku. Stepowania uczyła się m.in. w Warszawie, w Birmingham (Anglia) w szkole DanceXchange, w Barcelonie, na Międzynarodowych Festiwalach w Pradze i Sztokholmie. Regularnie szkoli się u znanych i cenionych instruktorów takich jak: Jason Samuels Smith, Jason Janas, Sam Weber, Nicholas Young, Andrew Nemr, Chloe Arnold, Michelle Dorrance, Sarah Reich, Dormeshia Sumbry-Edwards, Avalon Rathgeb, Lynn Schwab i wielu innych.

Zajęcia SOFT SHOE ruszą 20 marca odbywać się będą w środy o godzinie 18.00.

Szczegółowy grafik, cennik i szczegóły nowego semestru znajdziecie już wkrótce na KURSY SEMESTRALNE WIOSNA-LATO 2019->

Swing & Sway

bottom of page