top of page

Praktyka taneczna dla grup początkujących


Drodzy kursanci grup Funamentals 1, Fundamentals 2 i Open Level,

Savoy Ball zbliża się wielkimi krokami, a my chcemy abyście się bawili na nim przednio! Specjalnie dla Was - wiemy, że dla niektórych będzie to pierwszy swingowy dancing, organizujemy praktykę, podczas której będziecie mogli poćwiczyć wybrany materiał z zajęć.

Praktyka jest nieodpłatna, ale z uwagi na ograniczenie miejsca, zarezerwowana jest dla grup: - Lindy Hop F1 - Lindy Hop F2 - Collegiate Shag F1 - Balboa F1 - Solo Jazz Open Level

Do waszej dyspozycji będzie prawie pełne grono instruktorskie tego semestru:

- Kasia, Ania, Jurek, Marcin (odpowiadać będą na pytania grup LHF1 i LHF2)

- Asia, Mateusz (rozwieją Wasze wątpliwości dotyczące układów The Stew i Al & Leon Shim Sham)

- Paulina & Adrian (wspierać będą grupę Shagowców)

Będzie czas na ćwiczenia zarówno na sucho jak i do muzyki. Czas na zatrzymywanie się, rozpoczynanie od nowa, rozwiewanie wszelkich wątpliwości. A na rozgrzewkę - taster Shim Shama! Czyli otwarta lekcja, na której poznacie najsłynniejszy układ swingowy :)

PROGRAM WIECZORU: 20.30 - 21.30 - Taster Shim Shama 21.30 - 23.00 - Praktyka MIEJSCE: Klub Zaraz Wracam Tu, ul. Miodowa 51 Liczymy na Waszą obecność! Ekipa Swing & Sway UWAGA: Ze względów organizacyjnych, prosimy Was o potwierdzenie przybycia pod adresem: swingkrakow@gmail.com temat: praktis treść: Imię, Nazwisko Na zgłoszenia czekamy do soboty 16 kwietnia 10.00 Jeżeli liczba chętnych pzrekroczy możliwości przestrzenne lokalu, podzielimy praktis na 2 grupy :)


bottom of page